כניסה !
אם הינך משתמש חדש, אנא הרשם כאן
או
השאר פרטים ונחזור אליך
שם *
דוא"ל *
טלפון *

 * שדה חובה
  

איך זה עובד?

FaceBook

גלובל סים – איך זה עובד

כרטיס גלובל סים הוא כרטיס סים שעובד בכל העולם ומוזיל לכם את עלויות השיחות מחו"ל.

הכרטיס עובד בכל טלפון סלולארי שפועל בטכנולוגיית GSM ויש בו מקום לכרטיס סים כאשר הטלפון הסלולארי צריך רק להיות פתוח לסים זר – לא נעול לסים של מפעיל אחד (סלקום או אורנג' למשל) – SIM FREE ניתן לפתוח מכשיר נעול בתהליך פשוט ומהיר.

השימוש בכרטיס הגלובל סים הוא מהטלפון הסלולארי האישי – לא צריך מכשיר מיוחד.

ברגע שנחתתם בחו"ל והפעלתם את הטלפון הסלולארי שלכם כרטיס הגלובל סים שלכם ימצא את הרשת החזקה ביותר בסביבה ויתחבר אליה. כרטיס הסים אינו מוגבל למפעיל ספציפי באף מדינה.

המספר החדש שתקבלו עם כרטיס הגלובל סים החדש שלכם הוא מספר אירופאי – אסטוני. הקידומת הבינלאומית של הכרטיס היא 372+ מי שמחייג אליכם כאשר אתם בחו"ל עם כרטיס הגלובל סים יחייג שיחה בינלאומית לאסטוניה לדוגמא: 00372-12345678

כרטיס הגלובל סים שלכם עובד בשיטה של קניית זמן אוויר (Pre Paid). ועליכם לטעון זמן אוויר אל הכרטיס כדי לבצע עוד שיחות. טעינת זמן האוויר יכולה להתבצע אוטומטית ע"י המערכת שלנו או ידנית ע"י כניסה לחשבון הלקוח מכל מקום בעולם דרך האינטרנט.

לכרטיס הגלובל סים שלכם אין זמן פקיעת תוקף והוא לא מתבטל גם אם לא משתמשים בכרטיס תקופה ארוכה – כרטיס לכל החיים לכל הנסיעות לחו"ל. לזמן האוויר שעל הכרטיס גם אין זמן תפוגה – אם לא סיימתם את זמן האוויר תוכלו להשתמש בו בנסיעה הבאה.

בעת ביצוע שיחה יוצאת יש לחייג את מלוא המספר כולל קידומת המדינה) גם בעת חיוג למספר מקומי, במדינה בה הינך נמצא/ת).

בדיקת קרדיט (זמן האוויר) מתבצעת באמצעות מכשיר הסלולאר שבידכם. יש לחייג את מספר הגישה (099) ויתרת הקרדיט תופיע על צג המכשיר (בחלק מהמקרים המידע ישלח אל המכשיר באמצעות הודעת (SMS. השירות ללא עלות.

לפרטים נוספים אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלותיכם. צרו קשר


Buy now!